Audyt konta & aukcji Allegro | Marketup.pl

Audyt aukcji & konta Allegro

Nasza specjalność

Audyt aukcji & konta Allegro

Dlaczego audyt Allegro?

Twoje aukcje nie sprzedają na zadowalającym poziomie? A może zyski pochłaniane są przez wysokie koszty promowania aukcji i źle ustawione kampanie Allegro Ads? Audyt allegro to doskonały sposób na określenie wszystkich błędów i problemów ograniczających Twoją sprzedaż. To działanie pozwalające na rozłożenie konta i aukcji Allegro na czynniki pierwsze – dzięki czemu obiektywnie wykażemy obszary wymagające optymalizacji. Dodatkowo określimy podstawowe kierunki przyszłych zmian, będące podstawą do zbudowania przyszłej strategii sprzedaży w najpopularniejszym serwisie sprzedażowym w Polsce.

Jaki jest cel audytu Allegro?

Cel zawsze jest jeden – zwiększenie sprzedaży na Twoim koncie Allegro. Audyt to inwestycja, mająca na celu zyskanie niezbędnej przewagi nad konkurencją i w konsekwencji dalsze “rozkręcanie” Twojej sprzedaży w serwisie Allegro.

Twój Audytor

Rafał Frankowiak

Allegro & Marketplace Specialist

Więcej o Audycie Allegro?

Każdy audyt Allegro zwiera około 50 stron (PDF) indywidualnej analizy Twojego konta i aukcji. Do jego wykonania podchodzimy bardzo indywidualnie – bowiem nie ma Twój takich samych branż i e-biznesów. 

Krok PIERWSZY każdego audytu – to rozmowa w której chcemy bliżej poznać Twój e-biznes. Wszystkie problemy, bariery i wyzwania, z którymi borykasz się na co dzień. Dzięki zyskaniu tej perspektywy – możemy dogłębniej przeanalizować konto i aukcje. 

W kroku DRUGIM – rozkładamy Twoje konto i aukcje “na czynniki pierwsze”. Wierzymy, że dzisiejszy e-commerce to skomplikowana gra na mikroprzewagi.

 KROK TRZECI – tworzymy dokument audytowy w formacie PDF, który następnie wspólnie omawiamy na około godzinnym spotkaniu online. 

Każdy kompleksowy audyt aukcji i konta Allegro obejmuje:

 • Przegląd stanu konta i jego zgodności z najlepszymi praktykami
 • Szczegółowa analiza aukcji, w której skład wchodzą między innymi:
  • tytuły aukcji
  • zdjęcia i miniatury
  • opisy
  • formy płatności i dostawy
  • opinie klientów
  • audyt działań Allegro Ads i innych technik sprzedaży
  • analiza komunikacji z klientem, sposoby rozwiązywania sporów, reklamacji itp.
 • Godzinna prezentacja audytu, na której wspólnie z klientem omawiamy zagadnienia, odpowiadamy na wszelkie pytania i sugerujemy dalsze działania optymalizacyjne.

Łączny koszt kompleksowego audytu to 890zł netto (FV VAT)

Jakie efekty daje audyt Allegro? (CASE STUDY]

W lutym 2021 wykonaliśmy dla Klienta audyt Allegro, w którym wykazaliśmy wszystkie obszary wymagające optymalizacji na koncie i aukcjach. Dodatkowo zaproponowaliśmy wstępny zarys strategii sprzedaży.

Klient bezpośrednio po audycie zdecydował się na nawiązanie bezpośredniej współpracy, w której toku udało się nam wdrożyć wszystkie niezbędne zmiany.

Obecnie konto marki ZooArena jest jednym z liczących się sprzedawców na Allegro w swojej kategorii. Wszystkie te sukcesy pozwalają nam również dalej kontynuować współpracę – również przy dalszemu rozwijaniu sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Zainteresowany?

4.9/5 - (161 votes)
Call Now ButtonZADZWOŃ DO MARKETUP.PL