Sprzedaż na EMAG - Rumunia & Węgry | Marketup.pl

Sprzedaż na EMAG

Sprzedaż zagraniczna

Sprzedaż na EMAG – Rumunia, Węgry & Bułgaria

Kilka słów o EMAG.ro

Zagraniczna ekspansja sprzedaży to dziś często temat NR 1 – jeśli chodzi o skalowanie sprzedaży w firmie. Amazon, EBAY, Kaufland.de, CDIscount…. zagranicznych platform i kierunków do rozwijania sprzedaży jest wiele.

Tym mniej oczywistym wyborem, jest dziś niezwykle prężnie rozwijająca się platforma marketplace o nazwie EMAG. Umożliwia ona łatwe dotarcie do rynku rumuńskiego, bułgarskiego i węgierskiego.

Dlaczego warto sprzedać na EMAG.ro?

Na ryku Rumuńskim – Emag posiada niekwestionowaną pozycję lidera e-commerce. Z eMAG korzysta ponad 500 000 klientów dziennie, czyniąc rynek rumuński jednym z najszybciej rozwijających się e-rynków w Europie. Do tego dużo mniejsza konkurencja zagraniczna, gotowa integracja z Baselinker i wiele więcej.

Jak zacząć sprzedawać na EMAG?

To proste – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Napisz na biuro@marketup.pl lub zadzwoń na 884688530.

Firma Marketup.pl zajmuje się kompleksową obsługą sprzedaży na platformie EMAG – od założenia konta, po niezbędne kwestie związane z integracją, wystawienie ofert itd.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Specjalista EMAG

Rafał Frankowiak

Allegro & Marketplace Specialist


Jakie efekty daje audyt Allegro? (CASE STUDY]

W lutym 2021 wykonaliśmy dla Klienta audyt Allegro, w którym wykazaliśmy wszystkie obszary wymagające optymalizacji na koncie i aukcjach. Dodatkowo zaproponowaliśmy wstępny zarys strategii sprzedaży.

Klient bezpośrednio po audycie zdecydował się na nawiązanie bezpośredniej współpracy, w której toku udało się nam wdrożyć wszystkie niezbędne zmiany.

Obecnie konto marki ZooArena jest jednym z liczących się sprzedawców na Allegro w swojej kategorii. Wszystkie te sukcesy pozwalają nam również dalej kontynuować współpracę – również przy dalszemu rozwijaniu sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Zainteresowany?

4.9/5 - (153 votes)
Call Now ButtonZADZWOŃ DO MARKETUP.PL