O nas - nasza historia | Marketup.pl

O nas

Nasza historia

O nas

Kim jesteśmy?

Co wyróżnia marketup.pl? Przede wszystkim nie jesteśmy kolejną agencją marketingową – składającą puste obietnice i zatrudniającą stażystów do obsługi Klientów.

Jesteśmy zespołem wieloletnich praktyków i weteranów e-commerce – pracujących w bliskim kontakcie z Naszymi Klientami. Nasze doświadczenia budowaliśmy pracując bezpośrednio na platformach marketplace i w najlepszych sklepach internetowych.

Masz pytania? Porozmawiajmy.

Twórcy projektu

Rafał Frankowiak

Allegro & Marketplace Specialist

Michał Sowa

E-commerce & Marketplace Manager

Rafał Frankowiak – Marketplace Specialist (Co-owner)

Rafał to prawdziwy “fanatyk” wszystkich platform sprzedażowych typu marketplace oraz szeroko pojętego marketingu internetowego.

Mimo swojego młodego wieku może pochwalić się już wieloletnim doświadczeniem i budowaniu wielomilionowej sprzedaży na platformach: Allegro, Amazon.de, Ebay,de, Kaufland.de, Emag i wiele więcej!

W wolnych chwilach delektuje się futbolowymi rozgrywkami w wydaniu hiszpańskim.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie linkedin-logo.png

Michał Sowa – E-commerce Specialist (Co-owner)

E-commerce manager, specjalista SEM i marketplace z blisko 10 letnim doświadczeniem w branży. Pracował i budował pozycję niekwestionowanych liderów swoich branż min. sklepów 8a.pl, Garneczki.pl, Pieknowdomu.pl i wielu innych.

Od lat kształtuje i wielopoziomowo rozwija swoje doświadczenie w branży e-commerce. Każdego dnia mając praktyczny kontakt z najważniejszymi narzędziami, trendami i wyzwaniami branży.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie linkedin-logo.png

Zainteresowany?

4.2/5 - (2544 votes)
Call Now ButtonZADZWOŃ DO MARKETUP.PL