Obsługa konta & aukcji Allegro | Marketup.pl

Obsługa konta & aukcji Allegro

Allegro

Obsługa konta & aukcji Allegro

Sprzedaż na Alllegro

Największy Polski e-commerce i 10ty najczęściej odwiedzany na świecie, to bez wątpienia przepustka do sprzedaży w internecie i szansa na szybką sprzedaż i rozwój. Aby z powodzeniem sprzedawać na allegro nie potrzebujemy budować drogiego sklepu internetowego czy inwestować ogromne środki w reklamę i marketing. Potrzebujemy chęci, towaru i wiedzy – jak zyskać przewagę na allegro. Przewagę, która sprawi, że nasze aukcje będą pozycjonować się wyżej i sprzedawać więcej od konkurencji.

Czasy, w których na allegro wystarczyło “być” ze swoim produktem – bezpowrotnie się skończyły. Allegro docierające swym zasięgiem do ponad 20 milionów Polaków to ogromny rynek sprzedaży, który jest jednocześnie jednym z najbardziej konkurencyjnych. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy, w jaki sposób możemy pomóc w sprzedaży właśnie Twoich towarów.

Nasze usługi

Zakładanie kont i wdrożenia

Kompleksowo i od postaw, wprowadzamy przedsiębiorców na rynek allegro.

Szkolenia i audyty

Nasza specjalność? Audyt allegro. Dodatkowo: uczymy, doradzamy, konsultujemy, budujemy strategię.

Optymalizacja sprzedaży

W tym czujemy się mocni! Zwiększanie sprzedaży to nasza specjalność.

Kompleksowa obsługa

To nas wyróżnia. Przejmujemy obsługę nad kontami allegro.

Jak to działa?

Optymalizacja sprzedaży na Allegro

I. Audyt

Audyt istniejącego konta bądź zakładanie nowego. Niezwykle ważny etap procesu optymalizacji sprzedaży. Poznajemy w nim konto użytkownika i najbliższą konkurencje. Opisujemy popełniane błędy, tworzymy zbiory wytycznych i zaleceń. Dzielimy się wiedzą i najlepszymi praktykami.

Więcej o audycie przeczytasz tutaj:

II. 1. Sprint optymalizacyjny

Sprint optymalizacyjny nr 1. Na tym etapie wdrażamy w życie strategię, stworzoną podczas audytu. Wybieramy pierwsze produkty do optymalizacji sprzedaży i zaczynamy całą magię.

III. Dalsze działania

Po sukcesie sprzedażowym sprintu optymalizacyjnego nr 1 – decydujemy o dalszych etapach działania i formie współpracy. Wybieramy kolejne produkty do sprintów.

Jakie efekty osiągamy na Allegro? (CASE STUDY]

W lutym 2021 wykonaliśmy dla Klienta audyt Allegro, w którym wykazaliśmy wszystkie obszary wymagające optymalizacji na koncie i aukcjach. Dodatkowo zaproponowaliśmy wstępny zarys strategii sprzedaży.

Klient bezpośrednio po audycie zdecydował się na nawiązanie bezpośredniej współpracy, w której toku udało się nam wdrożyć wszystkie niezbędne zmiany.

Obecnie konto marki ZooArena jest jednym z liczących się sprzedawców na Allegro w swojej kategorii. Wszystkie te sukcesy pozwalają nam również dalej kontynuować współpracę – również przy dalszemu rozwijaniu sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Link do konta – https://allegro.pl/uzytkownik/zooarena_pl

Zainteresowany?

4.5/5 - (79 votes)
Call Now ButtonZADZWOŃ DO MARKETUP.PL